ARABICA COFFEE HOUSE

100% Yerli & 100% Türk Markası - 100% Yerli & 100% Türk Markası - The proof ıs ın the cup! The proof ıs ın the cup!
0%
The Proof is in the Cup !

ARABICA ONLINE SHOP

ARABICA COFFEE ONLINE SHOP

The Proof is in the Cup!

Kendine has reçetesiyle eşsiz bir kahve deneyimini benzersiz iç mimarisi ile sunarken gerçek farkı yaratıp öncü olan Arabica'yı yakından tanıyın.

Hakkımızda

Sizin için en iyisi ne ise, bizim için doğrusu oydu.

Ülkemizde her geçen gün gelişen ve önem kazanan kahve sektörünün öncülerinden olan Arabica Coffee House, sektör lideri olabilme hedefi ile, Mimar Elif ÜLGER YALÇIN ve Av. Sertaç YALÇIN tarafından, Ankara merkezli olarak 2014 yılında kurulmuştur.

Üçüncü dalga kahve akımının da öncülerinden olan Arabica Coffee House; nitelikli Arabica kahve çekirdeklerini ithal ederek kendisi kavurmakta ve taze olarak tüm şubelerinde misafirlerine sunmaktadır. Bu kapsamda Arabica Coffee House, üçüncü dalga kahve akımına ve butik hizmet anlayışına uygun yüksek kaliteli ekipman ve demleme araçları kullanmaktadır.

Arabica Coffee House; butik hizmet anlayışı, sürekli gelişen ve kurumsallaşan yapısı, kaliteden ödün vermeyen bakış açısı ve uzman kadrosuyla, misafirlerinin memnuniyetini esas alarak faaliyet göstermeye ve bu şekilde hedefleri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

"Fark Yarat Öncü Ol"

Arabica Coffee House; “Fark Yarat Öncü Ol” sloganı ve “İyi Kahve” vurgusuyla, misafirlerini merkez alan bakış açısını korumakta, kalitesi ve butik hizmet anlayışından ödün vermeksizin sektör liderliği hedefine adım adım yürümektedir.

Arabica Coffee House; Türkiye Cumhuriyeti ilke ve değerlerine olan bağlılığı, saygısı ve inancı doğrultusunda büyümekte ve gelişmektedir. Bu kapsamda Arabica Coffee House, varlık sebebi olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türkiye Cumhuriyeti halkına olan borcunun bilincinde olup, bu borcu ödeme konusunda gerekli adımları geliştirerek atmaya, sosyal sorumluluk projeleri üretmeye devam edecektir.

Av. Sertaç Yalçın ve Mimar Elif Ülger Yalçın

Kendine has reçetesi ve eşsiz bir kahve deneyimi sunan Arabica'nın kurucuları Mimar Elif ÜLGER YALÇIN ve Av. Sertaç YALÇIN, Arabica Coffee House'un ilk şubesini Tepe Prime'da 2014 yılında kahve severlerle buluşturmuştur.

Arabica'nın kahvelerini, yeşil çekirdek olarak dünyanın en iyi kahve yetiştiren bölgelerinden alan ve kavurma işlemini kendileri yapan marka, en iyi tadı yakalarken, kendi özel harmanlarını da oluşturmaktadır. Kahve kavurma teknikleri le ilgili özenle çalışmakta ve yeni denemeleriyle iyi kahvenin gerçek tadını yakalayarak herkesin damak tadına hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Ekrandan Yayılan
Mis Gibi Kahve Kokusu

Arabica artık her yerde seninle. Tek tıkla sipariş ver, Arabica keyfini dilediğin her yerde devam ettir.


ARABICA ONLINE SHOP
Yukarı Çık